O nas

MISJA
Résolu

Co robimy?

W Résolu tworzymy naturalne i wegańskie kremy do twarzy. Są to wielozadaniowe, które ułatwiają pielęgnację. Kremy, które działają kompleksowo, formuły, które często zastępują kilka kosmetyków. Które łatwo wziąć ze sobą w podróż, zamknięte w jednym słoiczku. Tworzymy pielęgnację, której nic więcej nie trzeba. Która żyje, naturalnie pachnie, utlenia się, pracuje pod wpływem ciepła. Z całkowicie wegańskimi, naturalnymi, autorskimi recepturami. Mamy mało produktów, skuteczne składy, krótkie serie i nieinwazyjny wpływ na środowisko.

Jak to robimy?

Szukamy i znajdujemy rozwiązania, oparte na doskonałych składach. Badamy, analizujemy, testujemy na każdym rodzaju skóry. W naszych produktach umieszczamy tylko to, co ważne. Przebadane i o udowodnionym działaniu. Nie ma tu nic zbędnego – nic, co długofalowo nie jest potrzebne twojej skórze. Żadnych wypełniaczy, aromatów, sztucznych i szkodliwych substancji.

Dlaczego to robimy?

Z własnej potrzeby i słabości do dobrych składników. Bo chcemy, żeby pielęgnacja w końcu stała się prosta. I dlatego, że wiemy, jak to zrobić.

Pozdrowienia od
Twórczyni
Witajcie w świecie Résolu.

Résolu zrobiłam tak naprawdę dla siebie. Z silnej potrzeby uproszczenia rutyny pielęgnacyjnej. Z wiary w ograniczenie się tylko do najlepszych składników, których potrzebuje moja skóra. I z przekonania, że mogę zrobić to sama, w oparciu o wiedzę i badania. Że nie trzeba używać sztucznych czy odzwierzęcych składników, żeby mieć bogaty i skuteczny krem. Wykorzystać kosmetologiczne i inżynieryjne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w firmach kosmetycznych. Wybrać składniki, przebadać, mieć pewność. Przetestować na sobie, mamie, siostrze i setkach innych osób. Słuchać opinii i ulepszać. Zachować balans i zdrowy rozsądek. I z całym właściwym sobie perfekcjonizmem – stworzyć kompleksową pielęgnację, która w swojej prostocie będzie dla mnie idealna.

Teraz marzę, żeby Résolu było najlepsze także dla was.
Dajcie znać, co myślicie.
Marta
  • Naturalne
    Składniki naszych kosmetyków zostały wybrane z troską i uważnością, dla najlepszego efektu na Twojej skórze